EST
  • Ettevõttest

Rockstar

Rockstar tegeleb turundustarkvara arendamisega ja digitaalse teenusdisainiga. Meie igapäevane töö on luua müüke kasvatavaid, kliente siduvaid ja rokkivaid lahendusi, mis on lihtsad ja kasutajasõbralikud. Me ei räägi tehnoloogiatest ja tehnika moevooludest. Me räägime ärist ja äri kasvatamisest läbi lihtsate ja soodsate lahenduste, mis teevad meie klientidest tõelised rokkstaarid.

Rockstar asutati Soome reklaamiagentuuri Mainostoimisto Satumaa Oy, Eesti turunduskommunikatsioonigrupi Imagine Group OÜ (praeguse nimega Offis OÜ) ja tarkvaraarendusettevõtte Webgate OÜ poolt 2010. aastal.

Offis OÜ on asutatud 2003. aastal ja koondab enda alla Eesti TOP5 reklaamiagentuuride hulka kuuluva Imagine AD OÜ (www.imagine.ee), Eesti juhtiva ambient-agentuuri Cream OÜ (www.cream.ee) ja Eesti juhtiva trükiagentuuri, ligi 20 aastat tegutsenud Ellington Printing OÜ (www.ellington.ee).

ROCKSTARI LUGU

Digitaalturunduse ettevõtted pakuvad klientidele peamiselt tehnoloogilisi kontseptsioone ja tehnilist tootmist. Tehnoloogiate asemel küsivad kliendid aga järjest enam kogemustel tuginevaid kasutajalt kasutajale loodud ja hästi toimivaid lahendusi. Need lahendused nõuavad väga head ärilist tunnetust, kuna olulisim ei ole välja pakutav idee, vaid selle idee õnnestunud ja turunduslikult edukas ehk äri kasvatav teostus.

Rockstari inimesed on kogu selle arenguprotsessi läbi teinud Soomes ja Rootsis, kus tehnoloogiapõhistelt kontseptsioonidelt mindi üle toimivate digitaalturunduslahendusteni mõned aastad tagasi. Nende teadmiste pealt laiendame oma haaret teistes riikides, et oma kogemused klientide äri eduks muuta.

Ligi 15 aastat oleme töötanud paljude Skandinaavia ambitsioonikate ettevõtetega, esitanud endale keerulisi väljakutseid ning muutnud erinevate tööstusharude arusaamu ja tavasid turundusest ja müügist.

Mis kõige olulisem – oleme loonud lahendusi, mis on kasvatanud meie klientide sissetulekuid ja avardanud võimalusi edasiseks arenguks. Pane meid proovile ja me teeme ka sinust rokkstaari!

ROCKSTAR EESTIS

Rockstar on spetsialiseerunud turundustarkvara (Facebook rakendused, kampaanialehed, kodulehed, jm.) arendamisele. Rockstari Tallinna kontoris töötab 12 inimest. Rockstar teeb palju rahvusvahelist allhanget. Meiepoolset tootedisaini ja arendust ostavad sisse muuhulgas Microsoft, Telia Sonera, Siwa, L’Oreal, Citycon, Prisma, jpt. Rockstari tegevdirektor on Raul Roosna, kes on programmeerijana tegutsenud ja tarkvaraarendust juhtinud üle 10 aasta.

ROCKSTAR WORLDWIDE

Rahvusvaheliselt kuulub Rockstar maailma suurimasse sõltumatute turunduskommunikatsiooniagentuuride ketti TheNetworkOne (www.thenetworkone.com). TheNetworkOne koondab enda alla üle 800 agentuuri rohkem kui 100‘s riigis."

Vaata veel