EST
  • Teenused
Round

Rockstari inimeste kirg on töötada välja rokkivaid digitaalturunduslahendusi. Ligi 15 aastat oleme Eestis ja Soomes loonud müügi- ja turunduskontseptsioone ning reklaamikampaaniaid, mis on kasvatanud meie klientide äri jõudsalt.

Meie edu võti on süvenemine, kliendi ärist aru saamine ja oskus need teadmised toimivateks digilahendusteks muuta.

Round

FACEBOOKI RAKENDUSED

Facebooki rakenduste loomisel soovitame eelnevalt püstitada eesmärgid, ehk kui palju uusi fänne soovitakse kampaaniaga saada, milline on oodatav reach, engagement rate, kas soovite kampaaniaga müüki kasvatada, jne. Vastavalt eesmärkidele oskame teile soovitada kampaania ülesehituse, ehk millist laadi kampaaniad toovad fänne ja millised omakorda suurendavad reachi või engagement rate’i.

Oleme loonud ka Facebook'i rakenduste platvormi, tänu millele saab minevikus toimunud ning väga häid tulemusi andnud Facebook'i mänge ja kampaaniaid Sinu äri heaks käivitada kiirelt ning parema hinnaga, kui kontseptsiooni ning lahendust nullist luues. Loe lähemalt.

Daily Kraabi & Võida Facebooki rakenduse arendus Vaata näidet: Daily Kraabi & Võida
Kristiine Keskuse Täismaja Facebooki rakenduse arendus Vaata näidet: Kristiine Keskuse Täismaja
Magistrali Keskuse Õnneratta Facebooki rakenduse arendus Vaata näidet: Magistrali Keskuse Õnneratas
Minu moodi Kristiine digilahendus Vaata näidet: Minu moodi Kristiine
Apollo jõulukampaania - jõulukalender Vaata näidet: Apollo jõulukalender

DIGITAALTURUNDUSKONTSEPTSIOONID

Digitaalturunduse kontseptsiooni loomine on pikk protsess. Selle eelduseks on kliendi ärisse süvenemine ja ärimudelist aru saamine. Oleme kokku puutunud kümnete erinevate ärivaldkondadega ja protsessi käigus muutnud paljudel juhtudel tööstusharude arusaama müügist ja turundusest. Protsessi kaasatakse mitmed kliendi võtmeisikud erinevatest osakondadest (turundus, müük, logistika, jne.) ning individuaalsete intervjuude ja ühiste praktiliste workshop’ide käigus selgitatakse välja turunduseesmärgid, tarbijad, soovitud sihtgrupid, konkurendid ja muu vajalik info. Seejärel töötatakse välja digitaalturunduse kontseptsioon koos tegevus- ja kampaaniaplaaniga ning ühildatakse ettevõtte turundus- ja äriplaaniga.

Rocca al Mare kaubanduskeskuse digitaalturunduskontseptsioon Vaata näidet: Rocca al Mare kaubanduskeskuse digitaalturunduskontseptsioon

MOBIILIRAKENDUSED

Mobiilirakenduste osas soovitame kliendil alati enne töö alustamist kaaluda, kas rakenduse loomine on just for fun või täidab see ettevõtte müügi- ja turunduseesmärke. Just for fun mobiilirakendusi on maailmas miljoneid. Mille poolest teie mobiilirakendus teistest eristub või kuidas te oma kasina turunduseelarvega seda suudate teistest eristavaks teha? Soovitame mobiilirakenduste välja töötamisel lähtuda lihtsast küsimusest: Kui palju kasvab minu müük pärast seda kui olen loonud oma ettevõttele mobiilirakenduse?

Fingleri digitaalne kiosk - iOS ja Androidi mobiilirakendus Vaata näidet: Fingleri digitaalse kioski iOS ja Androidi mobiilirakendus

PUUTETUNDLIKE EKRAANIDE LAHENDUSED

Puutetundlikele ekraanidele lahenduse loomine on sisuliselt sama lihtne kui ühe veebilehe loomine. Oleme arendanud puutetundlikke ekraane erinevatele operatsioonisüsteemidele (Linux, Mac OS ja Windows) ja brauseritele (Microsoft Explorer, Google Chrome, Safari, jt.) ning saame kliendi jaoks luua integreeritud admin-liidese, mille kaudu administreeritakse ja hallatakse nii veebilehte kui puutetundlikule ekraanile loodavat sisu. Loome iga kliendi jaoks lahenduse vajadustest lähtuvalt nii, et järelhoolduse kulud oleksid minimaalsed. Koos partneritega pakume puutetundlikele ekraanidele soovi korral ka korpuse disaini ja tootmist ning järelhooldust. Ka on meie partneritel head sidemed paljude puutetundlike ekraanide tootjatega Hiinast ning tarnijatega Euroopast, millega suudame pakkuda oma klintidele parimat hinda.

Kristiine kaubanduskeskuse digitaalne majajuht Vaata näidet: Kristiine kaubanduskeskuse digitaalne majajuht

Kodulehtede ja mobiiliveebide valmistamine

Veebilehtede ja mobiiliveebide arendust teeme nii rätsepatööna vastavalt kliendi poolt seatud eesmärkidele kui ka olemasolevatele platvormidele (WordPress, Joomla, jne.). Mõlemal juhul lähtume veebilahenduste loomisel kasutusmugavusest ja kasutaja vajadustest, et need oleksid võimalikult lihtsad ja aitaksid tõhustada müügi- ja turunduseesmärke.

Leijonat.com veebilehe valmistamine Vaata näidet: Leijonat.com veebilehekülg

SOTSIAALMEEDIA KONTSEPTSIOONID

Sotsiaalmeedias on efektiivsed ja edukad need brändid, mis kohanduvad sotsiaalmeediasse õigesti. Meie kogemustepagas on suur. Me keskendume sotsiaalmeedias kliendisidususele ja raha teenimisele. Paneme paika turunduseesmärgid ja soovitud sihtgrupid ning pöörame kulu tuluks. Kui vaja, müüme Youtube’is tehnikat ja Facebookis hamburgereid.

Hesburger sotsiaalmeedia kontseptsioon Vaata näidet: Hesburgi sotsiaalmeedia kontseptsioon
Minu moodi Kristiine digikontseptsioon Vaata näidet: Minu moodi Kristiine

KAMPAANIAD

Digikampaania edu ei sõltu sellest kui odavalt te saate bännerpinna loetavaimas uudisteportaalis. Digikampaania edu sõltub kampaania idee veatust teostusest, mis jõuab esmalt läbi teie enda meediakanalite (Facebook, uudiskiri, partnerite võrk, jne.) võimalikult suure sihtgrupini, saab võimendatud läbi tasuta meediakanalite (uudisteportaalid, nišiportaalid, jne.) ja alles seejärel kaasate kampaaniasse tasulised suunatud digitaalmeedia kanalid.

Qsurf viirusturunduskampaania Vaata näidet: Qsurf viiruskampaania
USS Security müügikampaania ja bannerid Delfis Vaata näidet: USS Security müügikampaania

OMA MEEDIA KONTSEPTSIOONID

Oma meediakanali loomine on järjest olulisem digitaalse ja mobiilse revolutsiooni ajastul. Mida rohkem on sul lojaalseid kliente sinu enda meediakanalis, seda vähem pead sa kulutama uute klientide leidmiseks tasulistes kanalites ja sa saad oma turundusraha suunata palju efektiivsemalt müügi kasvatamiseks. Kõikidest meie teenustest on meie kõige tugevam külg müük ja kliendisidusus ning meie jaoks on see kõige ahvatlevam väljakutse.

Kristiine keskuse uudiskirjade lahendus ja kampaania Vaata näidet: Kristiine kaubanduskeskuse uudiskirja lansseerimiskampaania

TEENUSE DISAIN

Maailm on täis sadu tuhandeid koledaid ja kasutajavaenulikke veebilehti. Kui sa hakkad looma oma brändile, tootele või teenusele veebilehte, siis mõtle, kas sulle pakutav tasuta või odavalt saadaolev lahendus aitab sinu toodet või teenust müüa nii, nagu sa ootad ja soovid. Samuti mõtle kui lihtne on veebilehel navigeerida ja sinu toodet ja teenust osta. Digitaalsete kanalite teenuse disain on sama oluline kui sinu enda toote või teenuse disain, sest tarbijad ei taha osta koledaid tooteid ja teenuseid.

Estravel reisikindlustuse portaali arendus Vaata näidet: Estraveli reisikindlustuse portaal
Fingler digitaalse kioski tarkvara arendus Vaata näidet: Fingleri digitaalne kiosk